Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 keto jon rregullat

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
LiRi-HaC
Vizitor
Anonymousketo jon rregullat Empty
MesazhTitulli: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 9:26 am

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).


nga Liri


edhe dicka aty ku shkrun ndalohet hyrva perveq adminstratorve ose admin nuk guxni te hyni se automatikisht largoheni nga forumu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 1:42 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
tina-maca
peja princess
peja princess
tina-maca


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 29
Registration date : 21/11/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:42 pm

mir shum njeri e ki spjegu klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peja.all-up.coM
trimiii
WebMaster
WebMaster
trimiii


Numri i postimeve : 39
Registration date : 01/11/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 10:06 am

nice psot klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 8:00 pm

KETU DUHET TE MBANI RREGULLA SEPSE WWW.PEJA.ALL-UP.COM ESHTE NJE FAQE ME ME DJEME TE MIRE SIQ ESHTE TRIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:13 am

aha oki de mir ehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:59 am

mir shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Sponsored content

keto jon rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: keto jon rregullat   keto jon rregullat Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keto jon rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: kategori :: rregullat-
Kėrce tek: