Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 tung tung dhe mir se erdha

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:24 pm

Tung un jom lirim thaqi vi nga peja i lindur ne pejė me 15.9.1994
arsyja ime qe kam ardhur ne forum esht se kam pasur deshir te jem antar i ke ti grupi andaj ju uroj te gjithve atntarve tgjta tmirat ne jet kaloni mir me ne ne forumin ton ku tjeter veq se ne Www.peja.all-up.coM ska jena me te miret me te mir se forumi jon nuk ka kaloni mir ne Www.kosovaforce.ace.st peja-tema edhe nje gje pse more kta antaret tjer nuk ishin prezantu ne forum a se di pse po neyse posta vlen nese prezantohet po neyse klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
tina-maca
peja princess
peja princess
tina-maca


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 29
Registration date : 21/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:40 pm

mir se erdhe kalo mir me ne ne forum te uroj te ghitha tmirat n e forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peja.all-up.coM
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 2:45 pm

flm tina edhe klmir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 7:39 pm

TUNG MIRE SE ERDHET NE FAQEN TON ME EKSLUZIVE NE PEJE ILIRIAN KELMENDI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 7:46 pm

flm njeri aklo mir me ne ne forum me respekt lirim thaqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:09 am

hey mir se ki ardh ne ket forum kalo mir me neve hehe oki klm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 11:33 am

Tung kaloni mir hhehehehehhe klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 11:39 am

flm njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 2:32 pm

a ka ma cara se lirimi qendrimi trimi ilirjani lindi e fitoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 2:36 pm

jo valla hiq heehehehhe ka ka nashat po hala nuk jon zbulu heeheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Fati-hack
pejateam
pejateam
Fati-hack


Numri i postimeve : 10
Registration date : 31/10/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 12:51 pm

opa mir se erdhe ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 2:46 pm

flm kalo mir heheh tung te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Sponsored content

tung tung dhe mir se erdha Empty
MesazhTitulli: Re: tung tung dhe mir se erdha   tung tung dhe mir se erdha Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tung tung dhe mir se erdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» tung tung nga edi
» tung tung nga ilirjani
» tung tung nga lindi
» tung tung nga fati
» tung tung nga maca

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: prezantohu :: prezantimi i mashkujve-
Kėrce tek: