Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 ilirjan

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

ilirjan Empty
MesazhTitulli: ilirjan   ilirjan Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 2:18 pm

ju lutemi qe te keni mirkuptim por une ilirjan kelmendi dhe lirim thaqi si super moderator te kesaj faqe ju thojme qe te mbreteroni rregullat e kesaj faqe flm-klm kaloni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

ilirjan Empty
MesazhTitulli: Re: ilirjan   ilirjan Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 2:22 pm

po pra qashtu esht duhet ti mbani rregullat e forumit nuk duhet te jepni mesazhe abuzuese apo fyse kaloni mir me ne me respekt lirim thaqi kjo esht ne j post shum e qellume kalo mir ilirjan ma mi merituari ne forum je klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
 
ilirjan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ilirjan
» ILIRJan
» ilirjan
» ilirjan
» ilirjan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: posht kliko oki :: rregullat per forumin postet edhe kejt qka duhet per forumin kliko ketu-
Kėrce tek: