Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 elton polici

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: elton polici   elton polici Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:41 pm

na ishte njehere nje polic dhe nje police policja kishte marre rrogen 350 euro e kurse polici e kishte marre rrogen 100 euro dhe polici i tha pse bre kolegja police ti e morre rrogen 350 e une 100 valla i ka thane policja une i kam qinat i ka thane polici tani nanes se vet o nae po thote i kam qinat nana i tha djalit vallahi nane une qe 70 vjet ina e 40 euro pi marre penzion tung liri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:21 pm

eheheheheheehehe e ki knaq hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:20 am

ahhahahah mir e ka pas plaka 70 v tu qi edhe 40 euro rogen e ajo sa vjet i kapas e ka marr rogen 350 euro hahha mir shum hehe klo mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
bani-hack
Administratori
Administratori
bani-hack


Numri i postimeve : 28
Registration date : 28/10/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 8:07 pm

ish kan njani e tjetri mas ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bani-hack
Administratori
Administratori
bani-hack


Numri i postimeve : 28
Registration date : 28/10/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 8:10 pm

ish kan nastradini e dhe ja kish pas ble nana ni biciklet edhe ish tut mu nsh me ta teposhte edhe i thot nana nshou nastradin nshou se e ki zotin perpara etrun edhe aj nshohet e merr haz shum edhe pisket o ik zot se pot shkeli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bani-hack
Administratori
Administratori
bani-hack


Numri i postimeve : 28
Registration date : 28/10/2007

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 8:15 pm

PESHKU

NJE DIT MESUESI SHPJEGOJ PER PESHKUN DHE E PYETI NJE NXENES PSE NUK FOL PESHKU? NXENESI I THOT: MESUES,PO TA FUTEN TY KOKEN NE UJ A FOL, A?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

elton polici Empty
MesazhTitulli: Re: elton polici   elton polici Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
elton polici
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: barcoleta-
Kėrce tek: