Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shqiponjat e vogla VS Exprtat

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:10 pm

sot ne oren 12:00 ka mesi i dites filloj ndeshja e par per kete sezon por ekipi i shqiponjave te vogla pati fat dhe fitoj me nje rrezultat shum te lart. 10:9 per shqiponjat u uroj fat te ken e dhe me shum fitore deri me tan shqiponjat e vvogla kan nr 1 ne tabelen e sportit oki klm.


10:9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
lindi-peja
Fillestar/e
Fillestar/e
lindi-peja


Male
Numri i postimeve : 5
Registration date : 01/11/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:27 pm

na sot kena fitu na jena kampijona ekipi jon quhet shqiponajt e vogla dhe e pershende qendrimin lirimin ilirjanin dhe malin fiten fatin dhe projtjerin ton diden alvinin afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:29 pm

ahaha flm flm flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
fiton
V.I.P
V.I.P
fiton


Male
Numri i postimeve : 18
Age : 28
Registration date : 03/11/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 10:13 pm

po ashtu edhe une e pershendes te gjith e kipin se ma te fort jena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.toni-plumb-7.tk
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 8:08 am

hehehe hey njerz tash vetem ktu po doni me postu aa hej posto edhe tjter ka oki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:14 am

hahhha op mir e ka qendrimi hajt postoni tjeter ka se veq etu u ba pak monton hhehe kaloni mir ekipi i shqpinjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 6:33 pm

o ku jeni o ekipi jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 7:18 pm

hahahah mir e ki ti o ilirjannnnnnnnnnnheheeh kalomir Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Sponsored content

Shqiponjat e vogla VS Exprtat Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiponjat e vogla VS Exprtat   Shqiponjat e vogla VS Exprtat Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiponjat e vogla VS Exprtat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiponjat e vogla
» SHQIPONJAT EW VOGLA
» shqiponjat e vogla -legjendat
» shqiponjat e vogla-kuqkat
» shqiponjat e vogla-kuqkat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: sport-fidanishte :: fitoret e shqiponjave te vogla..-
Kėrce tek: