Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 iLiRiJaN

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
ilirjan
S.moderator
S.moderator
ilirjan


Male
Numri i postimeve : 65
Age : 27
Registration date : 03/11/2007

iLiRiJaN Empty
MesazhTitulli: iLiRiJaN   iLiRiJaN Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:30 pm

prej te gjithve lojerave qe kane zhvilluar shqiponjat e vogla ka ne pasur vetem nje humbe si dhe sot kane fituar 10-09 ne favor te shqiponjave te vogla me kuqkat kuqkat renditen ne vendin e 4 dhe kurse shqiponjat e vogla ne vendin e 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

iLiRiJaN Empty
MesazhTitulli: Re: iLiRiJaN   iLiRiJaN Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:40 pm

Kodi:
hehe mir qashtu osht mos ta nin ehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

iLiRiJaN Empty
MesazhTitulli: Re: iLiRiJaN   iLiRiJaN Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:18 am

po po po qashtu osht hehehehe kaloni mir K.F Shqiponja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Sponsored content

iLiRiJaN Empty
MesazhTitulli: Re: iLiRiJaN   iLiRiJaN Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
iLiRiJaN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: sport-fidanishte :: humbjet e shqipnjave te vogla..-
Kėrce tek: