Www.peja.all-up.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.peja.all-up.com


 
ForumAlbatexKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 sporti nderkomtar

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
fiton
V.I.P
V.I.P
fiton


Male
Numri i postimeve : 18
Age : 28
Registration date : 03/11/2007

sporti nderkomtar Empty
MesazhTitulli: sporti nderkomtar   sporti nderkomtar Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 4:54 pm

Milani “bombardoi” Shahtjorin, Liverpuli u gjunjėzua nė Stamboll

Klasifikim i Perdoruesve: / 3

24 tetor - Ata qė i kanė konsideruar Beshiktashin dhe Rozenborgun skuadra tė ‘vogla’ kanė gabuar. Skuadra turke, Beshiktash, ka arritur tė mposht Liverpulin, me rezultat 2:1, nė kuadėr tė grupit A, duke mbetur ende nė garė pėr njė vend nė fazėn e dytė. Nė anėn tjetėr, Liverpuli pas kėsaj humbje rrezikon tė eliminohet qė nė fazėn e grupeve. Lexo mė shumė (1 Komente)

Meklaren: Nuk mendoj pėr dorėheqje!

Klasifikim i Perdoruesve: / 0

19 tetor - Pėrkundėr faktit se Anglia ėshtė nė prag tė mos kualifikimit pėr nė Euro-2008, pėrzgjedhėsi anglez, Stiv Meklaren nuk mendon tė jap dorėheqje. Pas humbjes nė Moskė, anglezėt nuk do tė vendosin pėr fatin e tyre, por pėr Meklarenin kjo nuk ėshtė shkak pėr largimin e tij.

Lexo mė shumė (2 Komente)

Bullgaria, sot nė Tiranė. Petrov me 100 % nė fushė

Klasifikim i Perdoruesve: / 2

15 tetor - Nuk do tė jetė edhe aq e dobėt Bullgaria tė mėrkurėn nė “Qemal Stafa”. Kėshtu, ka qenė vetė trajneri Dimitar Penev, ai qė ka deklaruar pėr mediat bullgare se, pavarėsisht problemeve qė skuadra e tij po kalon, teksa kėto mė shumė duken psikologjike, pas fitores sė Rumanisė ndaj Holandės, kjo nuk do tė thotė se skuadra e tij do tė vijė pa asnjė objektiv nė Tiranė. Lexo mė shumė (2 Komente)

Diuf: Kam marrė kartona tė kuq me qėllim!

Klasifikim i Perdoruesve: / 2

15 tetor - Futbollisti senegalez, El Haxhi Diuf, ka pranuar se gjatė karrierės sė tij shpesh ka provokuar me qėllim gjyqtarėt, nė mėnyrė qė ata ta ndėshkojnė me karton tė kuq dhe ai pa problem mė pas tė ketė mundėsi tė luajė pėr kombėtaren e tij.

Lexo mė shumė (0 Komente)

Mutu: Jam i lumtur nė Firencė

Klasifikim i Perdoruesve: / 4

15 tetor - Futbollisti i kombėtares sė Rumanisė, Adrian Mutu, ka hedhur poshtė zėrat se ai ka arritur marrėveshje me drejtuesit e Real Madridit qė nė fund tė kėtij edicioni tė kalojė nga Fiorentina nė "Santiago Bernabeu". Lexo mė shumė (1 Komente)

Holanda pa Van Nistelroin ndaj Sllovenisė

Klasifikim i Perdoruesve: / 2

15 tetor - Pėrzgjedhėsi i Holandės, Marko van Basten, nuk do tė mund tė llogarisė nė shėrbimet e tre futbollistėve titullarė nė sfidėn e sė mėrkurės ndaj Sllovenisė, nė kuadėr tė grupit G pėr kualifikimet Euro-2008.

Lexo mė shumė (0 Komente)

Platini: E pamundur tė kufizohet numri i tė huajve

Klasifikim i Perdoruesve: / 3

Prishtinė, 12 tetor - Presidenti i FIFA-sė, Sep Blater dhe ai i UEFA-sė, Mishel Platini, gjatė mbledhjes sė Kėshillit strategjik tė FIFA-sė nė Bruksel kanė dėshmuar edhe njėherė se kanė pikėpamje krejtėsisht tė kundėrta.

Lexo mė shumė (2 Komente)

Hidinku zgjati kontratėn me rusėt

Klasifikim i Perdoruesve: / 0

Moskė, 10 tetor - Trajneri holandez, Gus Hidink ka zgjatur kontratėn me Federatėn ruse tė futbollit edhe pėr dy vjet tjera, kėshtu qė kombėtaren ruse do ta drejtojė deri nė vitin 2010.

Lexo mė shumė (0 Komente)

Camolese, trajneri i ri i Livornos

Klasifikim i Perdoruesve: / 1

Tiranė, 10 tetor - Pas largimit tė Orsir, si pasojė e rezultateve tė dobėta, skuadra e Livronos, ku luan edhe Erjon Bogdani do tė ketė njė tjetėr trajner.
Lexo mė shumė (0 Komente)

FIFA shpalli tė nominuarit

Klasifikim i Perdoruesve: / 5

Cyrih, 10 tetor - Pesė futbollistė tė kombėtares italiane, e cila nė vitin e kaluar e fitoi titullin e kampionit botėror, janė pėrfshirė nė listėn prej 30 lojtarėve tė dominuar pėr ēmimin e futbollistit mė tė mirė pėr vitin 2007.

Lexo mė shumė (7 Komente)

Ballak: Te Ēelzi deri nė fund tė karrierės

Klasifikim i Perdoruesve: / 4

Londėr, 10 tetor - Futbollisti i kombėtares gjermane, Mihael Ballak, pėr shkak tė lėndimit tė nyjes sė kėmbės nuk do tė luajė deri nė prill tė vitit tė ardhshėm, mirėpo ai ka shprehur dėshirėn pėr tė qėndruar nė Londėr, duke hedhur poshtė zėrat e shumtė tė cilėt e shihnin mesfushorin gjerman larg Ēelzit.
Lexo mė shumė (3 Komente)

per info me te hollsishme kliko ketu http://www.futbolli.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=0&Itemid=96
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.toni-plumb-7.tk
StreetSucker
Administratori
Administratori
StreetSucker


Male
Numri i postimeve : 159
Registration date : 27/10/2007

sporti nderkomtar Empty
MesazhTitulli: Re: sporti nderkomtar   sporti nderkomtar Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 8:09 am

hey shmu mir e ki postu ne vendin e duhur kaloja mir heh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://albastronds.to-relax.net
StreetSnaake
Administratori
Administratori
StreetSnaake


Male
Numri i postimeve : 232
Registration date : 22/11/2007

sporti nderkomtar Empty
MesazhTitulli: Re: sporti nderkomtar   sporti nderkomtar Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 11:21 am

eheeheh fora sa mi r heheh kalo mir njeri me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kosovaforce.ch
Sponsored content

sporti nderkomtar Empty
MesazhTitulli: Re: sporti nderkomtar   sporti nderkomtar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sporti nderkomtar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Www.peja.all-up.com :: sport :: sport te huaj-
Kėrce tek: